dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Dzierżoniów

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Jasne

Dzierżoniów,dolnośląskie

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie na osiedlu Jasnym, położone w niskim 4 piętrowym bloku na 2 piętrze, mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42,20 m² 35,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Dzierżoniów, os. Złote 10 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 3. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z miejscem parkingowym Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Jasna, duża kawalerka z miejskim co w miejscowości Dzierżoniów. Lokalizacja: znane i lubiane osiedle bloków , miejskie co, przy budynku miejsca parkingowe. Mieszkanie na 3 piętrze. Stan :.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

242 000 zł36,50 m² 6 630,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawna, duża kawalerka o powierzchni 36,5m2 usytuowana na parterze w budynku z cegły. Nieruchomość składa się z: otwartej kuchni, dużego pokoju , łazienki z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spacerowa

Dzierżoniów,dolnośląskie

599 000 zł86,15 m² 6 952,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1850

Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym w sercu Dzierżoniowa Gestor Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tęczowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

319 000 zł35,25 m² 9 049,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam nowoczesne, świeżo wyremontowane (nie używane) 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze bloku na osiedlu Tęczowym 10f w Dzierżoniowie. W mieszkaniu wykonano generalny remont, wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

190 000 zł35,69 m² 5 323,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku z miejskim ogrzewaniem z balkonem w centrum! Lokalizacja: osiedle; w okolicy dostępne sklepy, szkoła, przychodnia, blisko rynek. Przy budynku miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł51,07 m² 7 244,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości golden select ma przyjemność przedstawić Państwu trzy pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie, na osiedlu Tęczowym, w bloku numer 13. Lokalizacja: dzierżoniów, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gestor Nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie o wysokim standardzie. Powierzchnia użytkowa : 52 m , balkon Informacje szczegółowe Pietro :.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł55,30 m² 5 226,04 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m2, położone na czwartym piętrze bloku na osiedlu w Dzierżoniowie. Doskonała lokalizacja! oferta na wyłączność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł23 m² 3 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

NA sprzedaż lokal W centrum dzierżoniowa Jeśli szukasz taniej alternatywny na zainwestowanie środków lub szukasz miejsca, w którym chciałbyś prowadzić działalność. lub przekształcić je.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

379 000 zł74,05 m² 5 118,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja!oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74,05 m2, położone na parterze kamienicy przy ul. Słowackiego w Dzierżoniowie. Doskonała lokalizacja! oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzegowa

Dzierżoniów,dolnośląskie

460 824 zł54,86 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż mieszkań dzierżoniów, ul. Brzegowa Nowa inwestycja wysoki standard! Ruszyła przedsprzedaż mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym powstającym przy ul. Brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Dzierżoniów,dolnośląskie

447 774 zł67,84 m² 6 600,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania gotowe do odbioru! nowy blok "osiedle na skałkach" w Dzierżoniowie przy ul. Korczaka 15 Budynek wielorodzinny , podpiwniczony , pięciokondygnacyjny: parter + 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzegowa

Dzierżoniów,dolnośląskie

274 260 zł32,65 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 597 zł75,05 m² 6 949,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wolne mieszkania gotowe do odbioru! nowy blok "osiedle na skałkach" w Dzierżoniowie przy ul. Korczaka 15 Budynek wielorodzinny , podpiwniczony , pięciokondygnacyjny: parter + 4 piętra Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jasne

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 37 m w Dzierżoniowie na osiedlu Jasnym 1 Znajduje się na piętrze w bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Dzierżoniów,dolnośląskie

439 215 zł62,30 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia. Lokalizacja : Do wynajęcia mieszkanie w bloku, w Dzierżoniowie. Rozkład: salon z połączoną z w pełni umeblowaną, nowoczesną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na wysokim parterze bloku na Osiedlu Kolorowym w Dzierżoniowie. To doskonała propozycja zarówno dla osób starszych, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł51,80 m² 6 467,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,80 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie, na osiedlu Kolorowym, położone w niskim bloku na 3 piętrze! Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

298 620 zł35,55 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł49,30 m² 5 679,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni ok. 49 m2 na 1 piętrze, 3 piętrowej kamienicy w Dzierżoniowie. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

256 035 zł30,30 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Dzierżoniów,dolnośląskie

419 930 zł59,99 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

169 000 zł44 m² 3 840,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku trzyrodzinnego w Dzierżoniowie.OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 44 m2, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Dzierżoniów,dolnośląskie

299 000 zł84,58 m² 3 535,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie w Dzierżoniowie przy ul. Gen. Andersa Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym Mieszkanie o powierzchni 84,58 m2 - z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Lawendowym na I piętrze o powierzchni 37 m2. Mieszkanie w pełni wyposażony w meble, sprzęt agd, rtv Mieszkanie składa się: - pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 55 m w Dzierżoniowie na osiedlu Tęczowym Znajduje się na 3. piętrze w bloku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

315 000 zł39,80 m² 7 914,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bloku położone w Dzierżoniowie przy ul. Grota Roweckiego. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze o powierzchni 39,80 m . - kuchnia z jadalnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w Dzierżoniowie na osiedlu Jasnym na parterze o powierzchni 26 m2. Mieszkanie w wyposażony w meble, sprzęt agd, rtv Mieszkanie składa się: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gestor Nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie na osiedlu Błękitnym w pełni wyposażone. Powierzchnia użytkowa : 47 m , balkon(loggia).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

227 375 zł26,75 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie na osiedlu Złotym, położone w niskim 4 piętrowym bloku na 2 piętrze, mieszkanie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 80 m2 w bloku usytuowane na czwartym piętrze. Składa się z: - 3 pokoje, - salon - kuchnia - 2 łazienki z wc - przedpokój - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

350 000 zł79,81 m² 4 385,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy. Lokal posiada funkcjonalny rozkład oraz dwa poziomy, co sprawia, że wyróżnia się na tle standardowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasickiego

Stare Miasto,Dzierżoniów

150 000 zł49 m² 3 086,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzierżoniów ul. I. Krasickiego Dwa pokoje, kuchnia, łazienka. 2 piętro, ponad 48 m2 Cena 155 000,00 do negocjacji Do sprzedania mieszkanie znajdujące się tuż przy Rynku w Dzierżoniowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasickiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

199 000 zł40 m² 4 937,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Dzierżoniów. 1 piętro, ponad 40 m2. Kawalerka z kuchnią i łazienką Cena 199 000,00 do negocjacji. Do sprzedania bardzo duża kawalerka, ponad 40 m2, mieszcząca się na 1 pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rolna

Centrum,Dzierżoniów

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szukasz klimatycznego lokalu do prowadzenia działalności lub chcesz tam zamieszkać ? Jest coś specjalnie dla Ciebie. Obniżamy też cenę z 320 000 zł. na 269 000 zł. Dzierżoniów Ul. Rolna, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Centrum,Dzierżoniów

435 000 zł72 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dzierżoniów Parter, 72 m2 domu dwurodzinnego stan deweloperski z nowymi instalacjami 3 pokoje. Do własnej aranżacji. Cena 435 000 zł do negocjacji. Na sprzedaż wyremontowane ( stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dzierżoniów

Stare Miasto,Dzierżoniów

469 000 zł64 m² 7 320,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, położonego na os. Tęczowym w Dzierżoniowie, z malowniczym widokiem na góry - wysoki standard, gotowe do.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij