dowolna

Mieszkania z prawem własności Dzierżoniów - Lista ofert

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Dzierżoniów,dolnośląskie

310 000 zł54 m² 5 783,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 53,60 m2, położone na parterze w niskim bloku! świetna lokalizacja- ul. Andersa w Dzierżoniowie! Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

218 000 zł43 m² 5 034,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nieruchomość w Dzierżoniowie. Na powierzchni 43,30m2 mieszkania znajdują się dwa pokoje , bardzo jasna słoneczna kuchnia z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

329 000 zł62 m² 5 326,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 61,77 m2, położone na III piętrze w bloku na os. Tęczowym! Lokal składa składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

219 000 zł28 m² 7 821,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości zaprasza do zakupu luksusowego apartamentu w Centrum Dzierżoniowa! Kawalerka o powierzchni 28m 2 , gotowa do wprowadzenia, wyposażona, położona w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

189 000 zł38 m² 4 972,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 38,01 m , położonego na pierwszym piętrze kamienicy. Szczegóły oferty: powierzchnia: 38,01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

290 000 zł51 m² 5 678,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 51,07 m2, położone na II piętrze w bloku na os. Tęczowym! Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

426 000 zł50 m² 8 546 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania, znajdującego się w Dzierżoniowie na Osiedlu Różanym Lokal mieszkalny znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

294 000 zł46 m² 6 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Jasnym. Mieszkanie ma ciekawy układ, jest w pełni rozkładowe, okna z sypialni wychodzą na północny- wschód, a w salonie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

247 000 zł32 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, zlokalizowane w spokojnej okolicy na osiedlu w Dzierżoniowie. Atutem mieszkania jest jego praktyczny rozkład oraz to, że można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Różane

Dzierżoniów,dolnośląskie

289 000 zł60 m² 4 942,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam w pełni rozkładowe własnościowe mieszkanie na Osiedlu Różanym w Dzierżoniowie. Lokal o pow. 60,50 m2 w skład którego wchodzi salon z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

290 000 zł39 m² 7 497 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 38,68 m2 usytuowane na drugim piętrze bloku przy ul. Słowackiego w Dzierżoniowie. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Osiedle Jasne

Dzierżoniów,dolnośląskie

210 000 zł26 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, 26m2 na parterze. Kawalerka z osobną kuchnia. Otoczone zielenią, nie wymagające pracy gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Za wynajem bez trudu mozna otrzymać kwotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

218 000 zł43 m² 5 034,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,3m2 w Dzierżoniowie. Składa się ono z dwóch pokoi, słonecznej kuchni z pięknym widokiem na góry, przedokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

280 000 zł48 m² 5 857,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 47,80 m2, położone na II piętrze w bloku na os. Tęczowym! Lokal składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

310 000 zł51 m² 6 070,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 51,07 m2, położone na II piętrze w bloku na os. Tęczowym! Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni z jadalnią, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

247 000 zł43 m² 5 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie na parterze z balkonem. Mieszkanie mieści się w bloku na osiedlu w ocieplonym budynku. W mieszkaniu zostały wymienione okna na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszanie o powierzchni 37 m2, położone na wysokim parterze w budynku 6-rodzinnym! Super lokalizacja! Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

240 000 zł49 m² 4 910,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w Dzierżoniowie o powierzchni 48,87m2, znajdujące się na pierwszym piętrze bloku dwukondygnacyjnego. Składa się ono z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

239 000 zł49 m² 4 890,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w bardzo spokojnej dzielnicy Dzierżoniowa. Na powierzchni 48,87m2 znajdują się dwa pokoje, duża otwarta kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasickiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

99 000 zł37 m² 2 655,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania mieszkacie składające się z dużego pokoju oraz kuchni. Brak łazienki (do zrobienia). Lokal o powierzchni 37,28 m2, znajduje się na drugim piętrze kamienicy graniczącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ząbkowicka

Dzierżoniów,dolnośląskie

210 000 zł57 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok 57 m2 Składa się z dwóch pokoi, kuchni, pomieszczenia z toaletą i przedpokoju. Toaleta i piec znajdują się w korytarzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Dzierżoniów,dolnośląskie

375 000 zł48 m² 7 878,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż. Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie dopasowane do nowoczesnych standardów i wygodnego funkcjonowania. Z okien widać panoramę miasta wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Jasne

Dzierżoniów,dolnośląskie

230 000 zł36 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka ok. 36m2 z balkonem na pierwszym piętrze. Mieszkanie z osobą duża jasną kuchnią ok. 7,6m2. Duży przestronny balon od zachodniej strony o powierzchni ponad 7m2. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Dzierżoniów,dolnośląskie

279 000 zł40 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie w bloku znajdujące się przy ul. Okrzei 14 na 2 gim piętrze. Budynek przeszedł niedawno termomodernizacje, oraz zostało wymienione pokrycie dachowe. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

235 000 zł36 m² 6 619,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 35,50 m2, położonego na IV piętrze w bloku na os. Tęczowym! Lokal składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzeźnicza

Dzierżoniów,dolnośląskie

190 000 zł41 m² 4 634,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie mieszczące na ul. Rzeźniczej w Dzierżoniowie o powierzchni 41 m2. Składa się z dwóch pokoi, łazienki, dużej, przechodniej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

215 000 zł33 m² 6 554,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 32,80 m2, położone na I piętrze w kamienicy/ niskim bloku. Świetna lokalizacja! Okolice Słowackiego, 11 listopada, grota Roweckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na II piętrze w zadbanej kamienicy/ niskim bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Złote

Dzierżoniów,dolnośląskie

249 000 zł29 m² 8 586,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania piękne, zaprojektowane przez architekta wnętrz, dwupokojowe mieszkanie znajdującą się na drugim piętrze na Osiedlu Złotym w Dzierżoniowie. Lokal przeszedł kapitalny remont podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sienkiewicza

Dzierżoniów,dolnośląskie

729 000 zł134 m² 5 441,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Apartament o wysokim standardzie w świetnej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzierżoniów,dolnośląskie

500 000 zł122 m² 4 112 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w Dzierżoniowie. Wysokie i przestronne pokoje są urokami mieszkania w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tęczowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Nowa niższa cena Do sprzedania mieszkanie składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju o powierzchni 48 m2. Mieszkanie jest położone na parterze bloku znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowowiejska

Dzierżoniów,dolnośląskie

189 000 zł40 m² 4 748,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania mieszkanie przeznaczone do remontu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni oraz przynależnych do mieszkania łazienki i osobnej toalety. Jest możliwość włączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

260 000 zł91 m² 2 858,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 90,96 m2, położone na I piętrze w stylowej kamienicy. Lokal składa się z 3 pokoi, dużej kuchni, wc oraz natrysku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

149 000 zł34 m² 4 437,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 33,58 m2. Mieszkanie 2-częściowe- na jednym poziomie znajduje się pokój z antresolą, kuchnia, przedpokój oraz łazienka, natomiast na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

160 000 zł47 m² 3 404,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie z Potencjałem. Mieszkanie o powierzchni ok 47 m2 składające się z dwóch pomieszczeń oraz miejsca przeznaczonego na łazienkę. Instalacje elektryczna i kanalizacyjno wodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Dzierżoniów,dolnośląskie

370 000 zł59 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Sprzedam mieszkanie o pow. około 59 m2 na parterze w Kamienicy w Dzierżoniowie. W skład nieruchomości wchodzi salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka i garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

160 000 zł34 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Okazja! Do sprzedania mieszkanie w Dzierżoniowie do kapitalnego remontu na 2 piętrze. Do lokalu doprowadzony gaz , wymienione okna plastikowe , elewacja i dach po remoncie. Do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bajkowych Gwiazd

Dzierżoniów,dolnośląskie

240 000 zł41 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja Na sprzedaż oferuje Państwu przepiękny komfortowy apartament zlokalizowany w Dzierżoniowie na osiedlu Różanym. Mieszkanie znajduje się w wieżowcu (jedenaste piętro), blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

330 000 zł70 m² 4 688,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie z osobnym wejściem i w pełni umeblowane! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

199 000 zł40 m² 4 950,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 40,20 m2, położone na parterze w kamienicy/niskim bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do mieszkania.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij