dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Dzierżoniów - Lista ofert

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Mieszkanie umeblowane

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie na osiedlu Złotym, położone w niskim 4 piętrowym bloku na 2 piętrze, mieszkanie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 80 m2 w bloku usytuowane na czwartym piętrze. Składa się z: - 3 pokoje, - salon - kuchnia - 2 łazienki z wc - przedpokój - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Dzierżoniów,dolnośląskie

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone na czwartym piętrze w nowym bloku z windą przy ul. Kolejowej w Dzierżoniowie. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł36 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Dzierżoniów, oś Tęczowe Parter. ok. 36 m2, oś. Tęczowe Kawalerka ; pokój z balkonem, kuchnia, łazienka, garderoba, przedpokój Cena 273 tyś zł do niewielkiej negocjacji. Do sprzedania kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Centrum,Dzierżoniów

369 000 zł65 m² 5 689,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Dzierżoniowie. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,86 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rynek

Stare Miasto,Dzierżoniów

240 000 zł60 m² 3 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Witamy. Do sprzedania mieszkanie położone w budynku na samym rynku! Budynek jest w sąsiedztwie Ratusza. Lokal znajduje się na trzecim piętrze i składa się z 3 pokoi ( bardzo łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicza

Centrum,Dzierżoniów

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dzierżoniów Rzeźnicza Kawalerka - 36 m2, IV piętro, po remoncie. Cena 199000 do negocjacji. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 36 m , usytuowane w zadbanym bloku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dzierżoniów

Stare Miasto,Dzierżoniów

469 000 zł64 m² 7 320,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, położonego na os. Tęczowym w Dzierżoniowie, z malowniczym widokiem na góry - wysoki standard, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Kolorowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie Na osiedlu Kolorowym 19! Mieszkanie po remoncie- pierwszy najemca, gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kolorowe,Dzierżoniów

385 000 zł65 m² 5 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 65 m os. Kolorowe, dzierżoniów Parter | Duży balkon | Po remoncie Biuro nieruchomości prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów Dolny,Dzierżoniów

418 000 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowo wyremontowane mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: dzierżoniów, spokojna nowa dzielnica Rok budowy: 2021 Opis mieszkania: przedmiotem sprzedaży jest nowo wyremontowane mieszkanie w nowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy mieszkanie do wynajęcia w Dzierżoniowie, na osiedlu Jasnym. Lokal położony jest na parterze i składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Centrum,Dzierżoniów

369 000 zł65 m² 5 689,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Tęczowe,Dzierżoniów

279 000 zł48 m² 5 835,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Wombat Nieruchomości przedstawia o fertę sprzedaży mieszkania - Dzierżoniów, osiedle Tęczowe. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,81m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

275 000 zł54 m² 5 055,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 54,40 m2, położone na IV piętrze, w bloku na os. Błękitnym. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Tęczowe,Dzierżoniów

279 000 zł48 m² 5 835,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Dzierżoniów

Jasne,Dzierżoniów

180 000 zł26 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - kawalerka po kapitalnym re moncie funkcjonalne mieszkanie w Dzierżoniów, os.Jasne Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuj Państwu starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Getta

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie w bloku, o powierzchni 28 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie, w samym centrum miasta. Ulica Bohaterów Getta 5. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Centrum,Dzierżoniów

369 000 zł65 m² 5 689,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Dzierżoniowie. Oferta na wyłączność! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,86 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korczaka

Dzierżoniów,dolnośląskie

563 630 zł78 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78,5 m , mieszczące się w nowym budynku, oddanym do użytkowania w sierpniu 2025 roku. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

388 000 zł55 m² 7 016,27 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy szczególnie ciekawą ofertę 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na 3 piętrze w bloku na osiedlu Jasnym! Podstawowe informacje: powierzchnia 55,3 m2 3 komfortowe pokoje Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

230 000 zł41 m² 5 594,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,11 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie na osiedlu Błękitnym, położone w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie do sprzedaży całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Różane,Dzierżoniów

350 000 zł46 m² 7 683,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - Dzierżoniów, os. Różane. Szczegóły: - powierzchnia: 45,55 m - Liczba pokoi: 2 (oddzielna kuchnia) - Dwustronne, słoneczne, otoczone zielenią, co zapewnia dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

199 000 zł28 m² 7 158,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 27,80 m2, położona na IV piętrze w bloku na os. Złotym. Lokal składa się z pokoju z wydzieloną częścią sypialnianą, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Tęczowe,Dzierżoniów

279 000 zł48 m² 5 835,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

250 000 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

mieszkanie 2 pokoje 2 piętro Dzierżoniów cena 250 000zł powierzchnia 40m2 ogrzewanie miejskie okna pcv w pokojach na podłodze gumoleum w łazience kafle w kuchni kafle i panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Tęczowe,Dzierżoniów

279 000 zł48 m² 5 835,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

do wynajęcia dwupokojowe słoneczne mieszkanie na parterze , balkon ,kuchnia z oknem,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

210 000 zł44 m² 4 740,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 44,30 m2, położone na IV piętrze w bloku na os. Jasnym. Lokal składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

299 900 zł52 m² 5 797,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaż jest mieszkanie o powierzchni 51,73 m2, położone na III piętrze w bloku na os. Różanym. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

130 000 zł27 m² 4 848,94 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,81 m , położona na trzecim piętrze w bloku na osiedlu Błękitnym. Lokal składa się z przestronnego pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 200 zł44 m² 27,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego w Dzierżoniowie na os. Jasnym. Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Błękitne

Błękitne,Dzierżoniów

290 000 zł45 m² 6 497,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 usytuowane na parterze w bloku na osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Oferta na wyłączność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Błękitne

Błękitne,Dzierżoniów

279 000 zł36 m² 7 694,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,26 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku na Osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Zadbana klatka schodowa zabezpieczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Tęczowe,Dzierżoniów

295 000 zł48 m² 6 170,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

239 000 zł48 m² 4 989,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę bardzo ciekawej nieruchomości, która znajduje się na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu Jasnym. Lokal w pełni rozkładowy i składa się z: -3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w nowym bloku przy Korczaka. Przytulny, pięknie zaaranżowany lokal. Idealny dla singla lub pary. Na powierzchnię 35 mkw składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Różane,Dzierżoniów

370 000 zł61 m² 6 098,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania 3-pokojowego w Dzierżoniowie, os. Różane. Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,67 m ,.