dowolna

Mieszkania Dzierżoniów – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

72 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

72 ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Dzierżoniów,dolnośląskie

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone na czwartym piętrze w nowym bloku z windą przy ul. Kolejowej w Dzierżoniowie. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł36 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Dzierżoniów, oś Tęczowe Parter. ok. 36 m2, oś. Tęczowe Kawalerka ; pokój z balkonem, kuchnia, łazienka, garderoba, przedpokój Cena 273 tyś zł do niewielkiej negocjacji. Do sprzedania kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

169 000 zł44 m² 3 840,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku trzyrodzinnego w Dzierżoniowie.OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 44 m2, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

360 000 zł63,80 m² 5 642,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 63,80 m2, położone na I piętrze w bloku na os. Kolorowym! Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Dzierżoniów,dolnośląskie

299 000 zł84,58 m² 3 535,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie w Dzierżoniowie przy ul. Gen. Andersa Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym Mieszkanie o powierzchni 84,58 m2 - z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł54 m² 4 907,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie do remontu o powierzchni 54m2 znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład lokalu wchodzą: trzy pokoje, kuchnia, łazienka balkon. piwnica Ogrzewanie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

220 000 zł55,28 m² 3 979,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 55,28 m2, położone na I piętrze w kamienicy przy ul. Krasickiego. Lokal składa się z dwóch pokoi (przerobionych na 3 pokoje),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzegowa

Dzierżoniów,dolnośląskie

460 824 zł54,86 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż mieszkań dzierżoniów, ul. Brzegowa Nowa inwestycja wysoki standard! Ruszyła przedsprzedaż mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym powstającym przy ul. Brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

265 000 zł52,10 m² 5 086,37 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie w Dzierżoniowie na os. Złoty, w punktowcu; składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju; okna pcv, wymienione wszystkie grzejniki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

379 000 zł82,98 m² 4 567,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja!oferujemy na sprzedaż duże trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m2, położone na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy w centrum Dzierżoniowa. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szukasz przytulnego rozkładowego mieszkania w spokojnej okolicy? Chcesz mieć blisko do dworca i terenów zielonych? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie. Mamy do sprzedania przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ząbkowicka

Dzierżoniów,dolnośląskie

279 000 zł65,82 m² 4 238,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,82 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku na ul. Ząbkowickiej w Dzierżoniowie. Czysta klatka schodowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 3 piętrze w nowym bloku z windą, przy ul. Korczaka w Dzierżoniowie. Oferta na wyłączność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

454 080 zł52,80 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezydencje Lawendowa to połączenie nowoczesnego designu i ponadczasowej elegancji. Mieszkania dostępne są w metrażach od 39 do 73 m , a wyróżniać je będą duże przeszklenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

190 000 zł35,69 m² 5 323,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku z miejskim ogrzewaniem z balkonem w centrum! Lokalizacja: osiedle; w okolicy dostępne sklepy, szkoła, przychodnia, blisko rynek. Przy budynku miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27m2 usytuowana w bloku na Os. Złotym w Dzierżoniowie. Kawalerka wyremontowana: okna pcv, nowe instalacje, na ścianach gładź na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy ofertę przestronnego 3 pokojowego mieszkania do wynajęcia w Dzierżoniowie, mieszczącego się na parterze w pobliżu centrum. W kuchni znajdują się meble oraz sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

379 000 zł74,05 m² 5 118,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja!oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74,05 m2, położone na parterze kamienicy przy ul. Słowackiego w Dzierżoniowie. Doskonała lokalizacja! oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

350 000 zł79,81 m² 4 385,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy. Lokal posiada funkcjonalny rozkład oraz dwa poziomy, co sprawia, że wyróżnia się na tle standardowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł55,30 m² 5 226,04 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m2, położone na czwartym piętrze bloku na osiedlu w Dzierżoniowie. Doskonała lokalizacja! oferta na wyłączność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł49,30 m² 5 679,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni ok. 49 m2 na 1 piętrze, 3 piętrowej kamienicy w Dzierżoniowie. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł86,46 m² 3 921 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,46 m2 usytuowane na 1 piętrze w Dzierżoniowie przy ul. 11 Listopada. Oferta na wyłączność Mieszkanie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gestor Nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie o wysokim standardzie. Powierzchnia użytkowa : 52 m , balkon Informacje szczegółowe Pietro :.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł25 m² 6 480 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1924

Na sprzedaż gotowa do wprowadzenia, urocza kawalerka o powierzchni 25 m , zlokalizowana na parterze zadbanej, neorenesansowej kamienicy z 1924 roku przy ul. Ząbkowickiej. We speak English,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jasne

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 37 m w Dzierżoniowie na osiedlu Jasnym 1 Znajduje się na piętrze w bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na wysokim parterze bloku na Osiedlu Kolorowym w Dzierżoniowie. To doskonała propozycja zarówno dla osób starszych, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27m2 usytuowana w bloku na Os. Błękitnym w Dzierżoniowie. Kawalerka wyremontowana: okna pcv, nowe instalacje, na ścianach gładź na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie w Dzierżoniowie, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju; mieszkanie umeblowane; w kuchni meble ze sprzętem agd (płyta, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52 m² 5 557,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wombat nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,92 m 2 , położonego na parterze w budynku wielorodzinnym w Dzierżoniowie. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzierżoniów,dolnośląskie

242 000 zł36,50 m² 6 630,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane mieszkanie na parterze w spokojnej części miasta. Duża, przestronna, słoneczna kawalerka. Lokalizacja: spokojniejsze rejony miasta, dużo zieleni, sklepy, usługi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

399 000 zł63,95 m² 6 239,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 63,95 m2, położone na III piętrze w bloku na os. Tęczowym! Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Centrum,Dzierżoniów

369 000 zł65 m² 5 689,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Dzierżoniowie. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,86 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasickiego

Stare Miasto,Dzierżoniów

150 000 zł49 m² 3 086,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzierżoniów ul. I. Krasickiego Dwa pokoje, kuchnia, łazienka. 2 piętro, ponad 48 m2 Cena 155 000,00 do negocjacji Do sprzedania mieszkanie znajdujące się tuż przy Rynku w Dzierżoniowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasickiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

199 000 zł40 m² 4 937,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Dzierżoniów. 1 piętro, ponad 40 m2. Kawalerka z kuchnią i łazienką Cena 199 000,00 do negocjacji. Do sprzedania bardzo duża kawalerka, ponad 40 m2, mieszcząca się na 1 pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rynek

Stare Miasto,Dzierżoniów

240 000 zł60 m² 3 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Witamy. Do sprzedania mieszkanie położone w budynku na samym rynku! Budynek jest w sąsiedztwie Ratusza. Lokal znajduje się na trzecim piętrze i składa się z 3 pokoi ( bardzo łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dzierżoniów

Centrum,Dzierżoniów

257 000 zł38 m² 6 763,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze budynku zlokalizowanego na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Jasnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

289 000 zł52 m² 5 566,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,92 m2 usytuowane na parterze bloku w Dzierżoniowie. Mieszkanie znajduję się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rolna

Centrum,Dzierżoniów

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szukasz klimatycznego lokalu do prowadzenia działalności lub chcesz tam zamieszkać ? Jest coś specjalnie dla Ciebie. Obniżamy też cenę z 320 000 zł. na 269 000 zł. Dzierżoniów Ul. Rolna, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Centrum,Dzierżoniów

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Dzierżoniów 33 m2, dwa pokoje, parter Po remoncie Cena 210 000 zł do negocjacji Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na parterze w kamienicy po renowacji. Lokal składa sie z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słowackiego

Centrum,Dzierżoniów

270 000 zł42 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie własnościowe 42m2 znajdujące się przy ulicy Słowackiego w Dzierżoniowie. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze kamienicy. W skład mieszkania wchodzi przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garncarska

Centrum,Dzierżoniów

155 000 zł38 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Dzierżoniów, centrum 38 m2. Parter, dwa pokoje, kuchnia, łazienka. Cena 155 000,- zł. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 38 m2 składające się z dwóch pokoi, w tym duży pokój jest.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij