Mieszkanie Dzierżoniów

Dzierżoniów, dolnośląskie

  • 249 000 zł
  • 44,63 m²
  • 5 579,21 zł/m²

Zdjęcie

Bartosz Pastwa

Skontaktuj się

Mieszkanie Dzierżoniów

Dzierżoniów, dolnośląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

249 000 zł

44,63 m²

5 579,21 zł/m²

Mieszkanie Dzierżoniów

Zaktualizowane: 12 maja 2026

249 000 zł 44,63 m² 5 579,21 zł/m²

Piętro:
1
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

1

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

-

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 44,63 m², 2 pokoje; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 1
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 6 011 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Źródło: biuro nieruchomości: PASTWA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 9024

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 położone na pierwszym pietrze osiedlowego bloku w Dzierżoniowie. Doskonała lokalizacja!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ
Mieszkanie z balkonem. Składa się z dwóch pokoi,dużej widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.
Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.
Czynsz około 611 zł z funduszem remontowym i ogrzewaniem.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,58 m2.
Klatka schodowa zadbana. (...)

Agent

Bartosz Pastwa

606 187...

606 187 487

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Bartosz Pastwa

606 187...

606 187 487

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl