dowolna

Luksusowe mieszkania Dzierżoniów - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kościelna

Dzierżoniów,dolnośląskie

222 000 zł69 m² 3 217,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w świetnym mieszkaniu o wysokim standardzie na ulicy Kościelnej w Dzierżonowie (bez prowizji!) Dlaczego powinieneś tu zamieszkać? - Bliska odległość do pks oraz Starego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

30 000 €34 m² 882,35 €/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie! Nowe: okna plastikowe, drzwi drewniane, plyty podlogowe, kafelki w kuchni, lazience i wc. Nowa instalacja wodna, gazowa oraz elektryczna. Nowe meble pokojowe robione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rynek

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 70m2, dzierżoniów w rynku. Wysokość 3,10. Dodatkowo ocieplone. Kompletnie wyposażone dla 3-4 osób, nowe. Wyposazenie; drzwi polskie antywlamaniowe, kominek z plaszczem wodnym.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij