dowolna

Mieszkania wyremontowane Dzierżoniów - Oferty sprzedaży i wynajmu

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Dzierżoniów,dolnośląskie

124 800 zł31 m² 4 002,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż bardzo ciepłe, przytulne i dobrze nasłonecznione mieszkanie! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

237 000 zł42 m² 5 642,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na II piętrze w zadbanej kamienicy/ niskim bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

210 000 zł37 m² 5 712,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 36,76 m2, położone na I piętrze w kamienicy/ niskim bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jasne

Dzierżoniów,dolnośląskie

257 000 zł39 m² 6 522,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości poleca do zakupu słoneczne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,4 m 2 , na osiedlu Jasnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Jasne

Dzierżoniów,dolnośląskie

275 000 zł44 m² 6 208 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Dzierżoniowie. Niecałe 45m2 ale jakże przytulne. 4 piętro posiada swoje plusy, możemy codziennie podziwiać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

260 000 zł42 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie wlasnoscioweo powierzchni całkowitej 42m2 znajdujace sie przy ulicy Slowackiego w Dzierzoniowie. Budynk znajduje się w bardo lubianej, cichej i spokojnej i cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Dzierżoniów,dolnośląskie

169 000 zł28 m² 6 118,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone w samym centrum Dzierżoniowa, ul. Wrocławska 3a. Mieszkanie o powierzchni 27,62 m2, składa się z dużego pokoju, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

207 000 zł45 m² 4 642,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości poleca do sprzedaży mieszkanie położone w atrakcyjnej części Dzierżoniowa. Budynek został wyremontowany z zewnątrz oraz w środku. Atrakcyjny wygląd budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grota-Roweckiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

299 000 zł42 m² 7 136,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

! mieszkanie gotowe do zamieszkania! Całe kompletne wyposażenie wchodzi w skład ceny nieruchomości*. Kupujesz i mieszkasz. Pozwól, że pomogę Tobie w zakupie tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

285 000 zł40 m² 7 071,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyremontowane, wyposażone mieszkanie o powierzchni 40,30 m2 usytuowane na czwartym piętrze w ocieplonym bloku w Dzierżoniowie.Atrakcyjna lokalizacja! OFERTA NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, wyremontowane i wyposażone mieszkanie położone na pierwszym piętrze bloku na jednym z osiedli w Dzierżoniowie. Oferta na wyłączność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

239 000 zł38 m² 6 240,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja!oferujemy na sprzedaż wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,30 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w ocieplonym bloku w centrum Dzierżoniowa. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

300 000 zł46 m² 6 593,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyremontowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w ocieplonym bloku na osiedlu w Dzierżoniowie. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

320 000 zł96 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż duże trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem oraz dwoma garażami, usytuowane na parterze wyremontowanej kamienicy w Dzierżoniowie. Oferta na wyłączność Mieszkanie według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

498 000 zł73 m² 6 784,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na nowym osiedlu Tęczowym składa się z salonu z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Budynek bardzo ciepły i wybudowany 5 lat temu. Bardzo spokojna okolica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świdnicka

Dzierżoniów,dolnośląskie

415 000 zł67 m² 6 216,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Świetne mieszkanie 3 pokojowe, idealne dla dużej rodziny. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

650 000 zł110 m² 5 909 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży luksusowe mieszkanie. Lokal składa się z przestronnego salonu, dwóch sypialni, łazienki, przedpokoju. Mieszkanie jest zadbane, wykończone wysokiej jakości materiałami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 100 000 zł220 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży luksusowy apartament, całą kondygnację. Lokal składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, 5 oszklonych pokoi, dwóch łazienek, przedpokoju oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

415 000 zł67 m² 6 216,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Dzierżoniowie na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym. Forma własności - własnościowe z księgą wieczystą, wykupiony grunt. Kamienica po odnowieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na wynajem w bloku na osiedlu Słonecznym w Dzierżoniowie. Mieszkanie ma 34m2 i znajduje się na parterze. W skład nieruchomości wchodzą; - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Dzierżoniów,dolnośląskie

192 900 zł36 m² 5 358,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Najbliższe prezentacje możliwe 07.01.2022 PIĄTEK MIĘDZY 8 A 13 KONTAKT DO UMÓWIENIA SPOTKANIA:   Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36 m2, składające się: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzeźnicza

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulny klimatyzowany apartament 42m2 po generalnym remoncie. Mieszkanie położone w bloku na parterze przy ul. Rzeźniczej w Dzierżoniowie. Mieszkanie składa się z: - salonu, - jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ząbkowicka

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 200 zł67 m² 17,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie ma 67 m. Posiada 2 pokoje,kuchnia lazienka przedpokój, pomieszczenie gospodarcze, strych, piwnice. Lokal znajduje się w remontowanej Kamienicy. Około 100 m od rynku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

265 000 zł52 m² 5 082,47 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 52,14 m2, położone na II piętrze w zadbanej kamienicy. Lokal składa się z salonu, otwartej kuchni, sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

169 000 zł38 m² 4 389,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Dzierżoniowie 38.54 M2 : 3 piętro ; Garaż , Brama na pilota, Ogródek wspólny,Suszarka na pranie na terenie budynku ,teren zadbany z kostką brukową pod budynkiem. Czynsz (275 zł za dwie osoby).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na wynajem w eleganckiej kamienicy w centrum Dzierżoniowa! Mieszkanie ma 67m2, 3 pokoje i znajduje się na parterze. Cena wynajmu 1500 zł, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

169 000 zł39 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowego bloku. Na powierzchni ok. 39m2 znajduje się ok. 12m2 salon, ok 6m2 pokój, kuchnia i łazienka z wc. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

250 000 zł44 m² 5 643,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*Z uwagi na awarię w Otodom, prosimy o kontakt ręcznie wybierając nasz numer telefonu, a nie poprzez przycisk "zadzwoń". Do sprzedania piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

133 000 zł46 m² 2 891,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 46m2 bez pośredników! Dwustronne, zadbane mieszkanie położone na 4 piętrze niskiego bloku. W skład wchodzą: 2 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

220 000 zł58 m² 3 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamienię mieszkanie 3 pokojowe 58m2 , wysoki parter na Os. Różanym wraz z dopłatą na Dom w Dzierżoniowie lub okolicy. Do mieszkania przynależą 2 piwnice i pomieszczenie gospodarcze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

144 000 zł50 m² 2 880 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

nie wymaga wkładu, okna pcv z roletkami,na podłogach panele i kafle,na ścianach gładzie,nowa kuchnia w zabudowie,w pokoju szafa na na całą ścianę, łazienka ma kafle starego typu, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

144 000 zł50 m² 2 880 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

do zamieszkania,nie wymaga wkładu, nowa kuchnia w zabudowie, nowy przedpokój,wymienione skrzydła drzwi wewn, na podłogach kafle i panele,okna pcv z roletkami, piękny widok na góry, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

95 000 zł37 m² 2 567,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

istnieje możliwość adaptacji strychu na pomieszczenie mieszkalne, okna drewniane nowe Urzędowski, nowa kabina przysznicowa, niski czynsz, blisko parku i rynku, plac zabawa w pobliżu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij