dowolna

Mieszkania pod klucz Dzierżoniów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Brzegowa,Dzierżoniów

5 Mieszkań od 227 375 zł

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:26,75 - 54,86 m²

Przedsprzedaż mieszkań dzierżoniów, ul. Brzegowa Nowa inwestycja wysoki standard! Ruszyła przedsprzedaż mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym powstającym przy ul. Brzegowej.

Szczegóły inwestycji

Mieszkanie Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

242 000 zł36,50 m² 6 630,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawna, duża kawalerka o powierzchni 36,5m2 usytuowana na parterze w budynku z cegły. Nieruchomość składa się z: otwartej kuchni, dużego pokoju , łazienki z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spacerowa

Dzierżoniów,dolnośląskie

599 000 zł86,15 m² 6 952,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1850

Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym w sercu Dzierżoniowa Gestor Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Dzierżoniów,dolnośląskie

447 774 zł67,84 m² 6 600,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania gotowe do odbioru! nowy blok "osiedle na skałkach" w Dzierżoniowie przy ul. Korczaka 15 Budynek wielorodzinny , podpiwniczony , pięciokondygnacyjny: parter + 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzegowa

Dzierżoniów,dolnośląskie

274 260 zł32,65 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Dzierżoniów,dolnośląskie

439 215 zł62,30 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wolne mieszkania gotowe do odbioru! nowy blok "osiedle na skałkach" w Dzierżoniowie przy ul. Korczaka 15 Budynek wielorodzinny , podpiwniczony , pięciokondygnacyjny: parter + 4 piętra Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł51,80 m² 6 467,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,80 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie, na osiedlu Kolorowym, położone w niskim bloku na 3 piętrze! Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł49,30 m² 5 679,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni ok. 49 m2 na 1 piętrze, 3 piętrowej kamienicy w Dzierżoniowie. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 3 piętrze w nowym bloku z windą, przy ul. Korczaka w Dzierżoniowie. Oferta na wyłączność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Dzierżoniów,dolnośląskie

419 930 zł59,99 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

298 620 zł35,55 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

256 035 zł30,30 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

227 375 zł26,75 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 597 zł75,05 m² 6 949,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie na osiedlu Złotym, położone w niskim 4 piętrowym bloku na 2 piętrze, mieszkanie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 80 m2 w bloku usytuowane na czwartym piętrze. Składa się z: - 3 pokoje, - salon - kuchnia - 2 łazienki z wc - przedpokój - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzegowa

Dzierżoniów,dolnośląskie

460 824 zł54,86 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

350 000 zł79,81 m² 4 385,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy. Lokal posiada funkcjonalny rozkład oraz dwa poziomy, co sprawia, że wyróżnia się na tle standardowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na wysokim parterze bloku na Osiedlu Kolorowym w Dzierżoniowie. To doskonała propozycja zarówno dla osób starszych, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dzierżoniów

Stare Miasto,Dzierżoniów

469 000 zł64 m² 7 320,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, położonego na os. Tęczowym w Dzierżoniowie, z malowniczym widokiem na góry - wysoki standard, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Kolorowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie Na osiedlu Kolorowym 19! Mieszkanie po remoncie- pierwszy najemca, gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Dzierżoniów,dolnośląskie

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 35 m w Dzierżoniowie parter funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na parterze w budynku z nową elewacją. Układ mieszkania: duży, ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynek

Dzierżoniów,dolnośląskie

255 000 zł57 m² 4 440,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,42 m , położone w samym centrum Dzierżoniowa. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze zadbanej kamienicy, co zapewnia ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Grota-Roweckiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

245 000 zł57 m² 4 298,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

310 000 zł67 m² 4 640,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone w bliskiej odległości od rynku oraz sowiogórskiego centrum przesiadkowego. W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura miejska: sklepy (biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów Dolny,Dzierżoniów

418 000 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowo wyremontowane mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: dzierżoniów, spokojna nowa dzielnica Rok budowy: 2021 Opis mieszkania: przedmiotem sprzedaży jest nowo wyremontowane mieszkanie w nowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Getta

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie w bloku, o powierzchni 28 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie, w samym centrum miasta. Ulica Bohaterów Getta 5. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie na osiedlu Słonecznym , położone w niskim 4 piętrowym bloku na 2 piętrze, 2 minuty spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

230 000 zł41 m² 5 594,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,11 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie na osiedlu Błękitnym, położone w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie do sprzedaży całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 50 m w nowym budynku Oferuję do wynajęcia nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie przy ulicy Grota Roweckiego 6, położone w niskim 3 piętrowym bloku na 1 piętrze, 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

529 000 zł74 m² 7 140,93 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 74,08 m2, położone na II piętrze w kamienicy, w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Dzierżoniowie! Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

205 000 zł42 m² 4 861,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,17 m2 usytuowane na drugim piętrze w kamienicy w centrum w Dzierżoniowa. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2pokoje z aneksem 2piętro Dzierżoniów powierzchnia 52m2 ogrzewanie gazowe własne balkon, okna pcv 1 pokój z aneksem kuchennym, sypialnia wyposażenie kuchni: meble kuchenne, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego 2-pokojowego mieszkanie o powierzchni 40 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie przy ulicy Batalionów Chłopskich 83, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

299 900 zł52 m² 5 797,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaż jest mieszkanie o powierzchni 51,73 m2, położone na III piętrze w bloku na os. Różanym. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Błękitne

Błękitne,Dzierżoniów

279 000 zł36 m² 7 694,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,26 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku na Osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Zadbana klatka schodowa zabezpieczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Różane,Dzierżoniów

370 000 zł61 m² 6 098,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania 3-pokojowego w Dzierżoniowie, os. Różane. Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 550 zł37 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu bardzo eleganckie mieszkanie do wynajęcia usytuowane w wieżowcu na osiedlu Jasnym. Lokal wykończony w wysokim standardzie. W salonie szafa, kanapa, stół z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Różane,Dzierżoniów

380 000 zł61 m² 6 263,39 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Centrum,Dzierżoniów

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania z balkonem , usytuowanego na trzecim piętrze w bloku w Dzierżoniowie,.