dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Dzierżoniów - Oferty sprzedaży i najmu

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

267 500 zł53,49 m² 5 000,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 53,49 m2, położone na IV piętrze w bloku na os. Różanym. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł64,86 m² 5 550,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Dzierżoniowie. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,86 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spacerowa

Dzierżoniów,dolnośląskie

599 000 zł86,15 m² 6 952,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1850

Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym w sercu Dzierżoniowa Gestor Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł58 m² 6 637,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz wnętrza, w którym jedynym Twoim zadaniem będzie ustawienie sofy i wybór wanny? To mieszkanie o powierzchni 58 m przeszło gruntowną metamorfozę, by zapewnić Ci maksymalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

370 000 zł51,07 m² 7 244,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości golden select ma przyjemność przedstawić Państwu trzy pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie, na osiedlu Tęczowym, w bloku numer 13. Lokalizacja: dzierżoniów, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie w Dzierżoniowie, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju; mieszkanie umeblowane; w kuchni meble ze sprzętem agd (płyta, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

399 000 zł63,95 m² 6 239,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 63,95 m2, położone na III piętrze w bloku na os. Tęczowym! Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy ofertę przestronnego 3 pokojowego mieszkania do wynajęcia w Dzierżoniowie, mieszczącego się na parterze w pobliżu centrum. W kuchni znajdują się meble oraz sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

452 000 zł66,49 m² 6 798,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,49 m . Komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane na 1 piętrze w bloku z 1992.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Dzierżoniów,dolnośląskie

439 215 zł62,30 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wolne mieszkania gotowe do odbioru! nowy blok "osiedle na skałkach" w Dzierżoniowie przy ul. Korczaka 15 Budynek wielorodzinny , podpiwniczony , pięciokondygnacyjny: parter + 4 piętra Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

332 000 zł66,40 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego na 4 piętrze w bloku na osiedlu Tęczowym. Lokal ma powierzchnię 66.4 m2 i składa się z kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł64 m² 5 609,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania duże lub na zamianą , przestronne mieszkanie w ocieplonym bloku na IV piętrze o powierzchni 64,86 m . Lokal składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł53 m² 5 283,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Pobliżu zabytkowego Rynku w Dzierżoniowie przy ul. Ząbkowickiej. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Dzierżoniów,dolnośląskie

299 000 zł84,58 m² 3 535,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie w Dzierżoniowie przy ul. Gen. Andersa Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym Mieszkanie o powierzchni 84,58 m2 - z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ząbkowicka

Dzierżoniów,dolnośląskie

279 000 zł65,82 m² 4 238,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,82 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku na ul. Ząbkowickiej w Dzierżoniowie. Czysta klatka schodowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gestor Nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie na osiedlu Błękitnym w pełni wyposażone. Powierzchnia użytkowa : 47 m , balkon(loggia).

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł48 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Dzierżoniowie na osiedlu Jasnym usytuowane na czwartym piętrze w bloku. Składające się z: - trzech pokoi, - kuchni, - łazienki z wc - przedpokoju Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 597 zł75,05 m² 6 949,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł77 m² 5 649,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania o powierzchni ok 77 m2, zlokalizowanego na czwartym piętrze, przy ulicy Andersa w Dzierżoniowie. Ten przestronny, 3-pokojowy lokal stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

365 000 zł85,95 m² 4 246,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 85,95 m2, położone na I piętrze w kamienicy. Lokal składa się z dwóch sporych pokoi, małego pokoju/garderoby, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 80 m2 w bloku usytuowane na czwartym piętrze. Składa się z: - 3 pokoje, - salon - kuchnia - 2 łazienki z wc - przedpokój - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Dzierżoniów,dolnośląskie

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone na czwartym piętrze w nowym bloku z windą przy ul. Kolejowej w Dzierżoniowie. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

360 000 zł63,80 m² 5 642,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 63,80 m2, położone na I piętrze w bloku na os. Kolorowym! Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł54 m² 4 907,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie do remontu o powierzchni 54m2 znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład lokalu wchodzą: trzy pokoje, kuchnia, łazienka balkon. piwnica Ogrzewanie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

220 000 zł55,28 m² 3 979,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 55,28 m2, położone na I piętrze w kamienicy przy ul. Krasickiego. Lokal składa się z dwóch pokoi (przerobionych na 3 pokoje),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzegowa

Dzierżoniów,dolnośląskie

460 824 zł54,86 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż mieszkań dzierżoniów, ul. Brzegowa Nowa inwestycja wysoki standard! Ruszyła przedsprzedaż mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym powstającym przy ul. Brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

265 000 zł52,10 m² 5 086,37 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie w Dzierżoniowie na os. Złoty, w punktowcu; składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju; okna pcv, wymienione wszystkie grzejniki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

379 000 zł82,98 m² 4 567,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja!oferujemy na sprzedaż duże trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m2, położone na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy w centrum Dzierżoniowa. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szukasz przytulnego rozkładowego mieszkania w spokojnej okolicy? Chcesz mieć blisko do dworca i terenów zielonych? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie. Mamy do sprzedania przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

454 080 zł52,80 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezydencje Lawendowa to połączenie nowoczesnego designu i ponadczasowej elegancji. Mieszkania dostępne są w metrażach od 39 do 73 m , a wyróżniać je będą duże przeszklenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

379 000 zł74,05 m² 5 118,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja!oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74,05 m2, położone na parterze kamienicy przy ul. Słowackiego w Dzierżoniowie. Doskonała lokalizacja! oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

350 000 zł79,81 m² 4 385,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy. Lokal posiada funkcjonalny rozkład oraz dwa poziomy, co sprawia, że wyróżnia się na tle standardowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł55,30 m² 5 226,04 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m2, położone na czwartym piętrze bloku na osiedlu w Dzierżoniowie. Doskonała lokalizacja! oferta na wyłączność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł86,46 m² 3 921 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,46 m2 usytuowane na 1 piętrze w Dzierżoniowie przy ul. 11 Listopada. Oferta na wyłączność Mieszkanie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Centrum,Dzierżoniów

369 000 zł65 m² 5 689,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Centrum,Dzierżoniów

435 000 zł72 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dzierżoniów Parter, 72 m2 domu dwurodzinnego stan deweloperski z nowymi instalacjami 3 pokoje. Do własnej aranżacji. Cena 435 000 zł do negocjacji. Na sprzedaż wyremontowane ( stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dzierżoniów

Stare Miasto,Dzierżoniów

469 000 zł64 m² 7 320,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, położonego na os. Tęczowym w Dzierżoniowie, z malowniczym widokiem na góry - wysoki standard, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kolorowe,Dzierżoniów

385 000 zł65 m² 5 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 65 m os. Kolorowe, dzierżoniów Parter | Duży balkon | Po remoncie Biuro nieruchomości prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

345 000 zł65 m² 5 305,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 65,03 m zlokalizowane w Dzierżoniowie. Mieszkanie składa się z: 3 pokoi kuchni łazienki osobnego wc przedpokoju Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

310 000 zł67 m² 4 640,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone w bliskiej odległości od rynku oraz sowiogórskiego centrum przesiadkowego. W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura miejska: sklepy (biedronka,.