Mieszkanie, ul. Spacerowa

Spacerowa, Dzierżoniów, dolnośląskie

  • 599 000 zł
  • 86,15 m²
  • 6 952,99 zł/m²

Zdjęcie

Edyta Pachla-Waw...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Spacerowa

Spacerowa, Dzierżoniów, dolnośląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

599 000 zł

86,15 m²

6 952,99 zł/m²

Mieszkanie, ul. Spacerowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

599 000 zł 86,15 m² 6 952,99 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1850
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1850

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 599 000 zł (6 952,99 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 86,15 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1850
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, dwustronne, dwupoziomowe, poddasze
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, suszarka, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 214,49 kWh/m² na rok; końcową (EK): 313,44 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 353,39 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,0639 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym w sercu Dzierżoniowa

Gestor Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na I piętrze kamienicy w centrum Dzierżoniów.

Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i inwestora poszukującego lokalu z możliwością stworzenia dwóch niezależnych mieszkań. (...)