dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Dzierżoniów - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Centrum,Dzierżoniów

297 000 zł52 m² 5 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wombat nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,92 m 2 , położonego na parterze w budynku wielorodzinnym w Dzierżoniowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Tęczowe,Dzierżoniów

279 000 zł48 m² 5 835,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Wombat Nieruchomości przedstawia o fertę sprzedaży mieszkania - Dzierżoniów, osiedle Tęczowe. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,81m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Getta

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie w bloku, o powierzchni 28 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie, w samym centrum miasta. Ulica Bohaterów Getta 5. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie na osiedlu Słonecznym , położone w niskim 4 piętrowym bloku na 2 piętrze, 2 minuty spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

230 000 zł41 m² 5 594,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,11 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie na osiedlu Błękitnym, położone w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie do sprzedaży całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Grota-Roweckiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

242 000 zł56 m² 4 331,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie na 2 piętrze w budynku sześciolokalowym podzielonym na dwie części z osobnymi wejściami. W każdej części są trzy mieszkania. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Centrum,Dzierżoniów

297 000 zł52 m² 5 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Różane,Dzierżoniów

350 000 zł46 m² 7 683,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - Dzierżoniów, os. Różane. Szczegóły: - powierzchnia: 45,55 m - Liczba pokoi: 2 (oddzielna kuchnia) - Dwustronne, słoneczne, otoczone zielenią, co zapewnia dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie przy ulicy Grota Roweckiego 6, położone w niskim 3 piętrowym bloku na 1 piętrze, 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Tęczowe,Dzierżoniów

279 000 zł48 m² 5 835,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Centrum,Dzierżoniów

297 000 zł52 m² 5 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

205 000 zł42 m² 4 861,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,17 m2 usytuowane na drugim piętrze w kamienicy w centrum w Dzierżoniowa. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2pokoje z aneksem 2piętro Dzierżoniów powierzchnia 52m2 ogrzewanie gazowe własne balkon, okna pcv 1 pokój z aneksem kuchennym, sypialnia wyposażenie kuchni: meble kuchenne, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

250 000 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

mieszkanie 2 pokoje 2 piętro Dzierżoniów cena 250 000zł powierzchnia 40m2 ogrzewanie miejskie okna pcv w pokojach na podłodze gumoleum w łazience kafle w kuchni kafle i panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Tęczowe,Dzierżoniów

279 000 zł48 m² 5 835,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

do wynajęcia dwupokojowe słoneczne mieszkanie na parterze , balkon ,kuchnia z oknem,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

210 000 zł44 m² 4 740,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 44,30 m2, położone na IV piętrze w bloku na os. Jasnym. Lokal składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego 2-pokojowego mieszkanie o powierzchni 40 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie przy ulicy Batalionów Chłopskich 83, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 200 zł44 m² 27,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego w Dzierżoniowie na os. Jasnym. Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Błękitne

Błękitne,Dzierżoniów

290 000 zł45 m² 6 497,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 usytuowane na parterze w bloku na osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Oferta na wyłączność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Błękitne

Błękitne,Dzierżoniów

279 000 zł36 m² 7 694,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,26 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku na Osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Zadbana klatka schodowa zabezpieczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Tęczowe,Dzierżoniów

295 000 zł48 m² 6 170,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w nowym bloku przy Korczaka. Przytulny, pięknie zaaranżowany lokal. Idealny dla singla lub pary. Na powierzchnię 35 mkw składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 500 zł44 m² 33,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu kompletnie wyposażone mieszkanie do wynajęcia usytuowane na parterze na osiedlu Jasnym. W salonie witryna, kanapa, stolik kawowy, szafka rtv a także telewizor. Natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Dzierżoniów,dolnośląskie

99 000 zł25 m² 3 960 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25mkw do remontu. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu, sypialni , kuchni i łazienki. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Centrum,Dzierżoniów

297 000 zł52 m² 5 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 550 zł37 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu bardzo eleganckie mieszkanie do wynajęcia usytuowane w wieżowcu na osiedlu Jasnym. Lokal wykończony w wysokim standardzie. W salonie szafa, kanapa, stół z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dzierżoniów

Młodych,Dzierżoniów

290 000 zł36 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne Mieszkanie w Spokojnej Okolicy! Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzegowa

Dzierżoniów Dolny,Dzierżoniów

269 900 zł43 m² 6 272,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomośc I oferuje na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w spokojnej lokalizacji w Dzierżoniowie przy ul. Brzegowej. Tylko U nas! Idealne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Tęczowe,Dzierżoniów

285 000 zł48 m² 5 962,34 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m , położone na Osiedlu Tęczowym w Dzierżoniowie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Złote

Złote,Dzierżoniów

229 000 zł42 m² 5 452,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Witam, sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze na osiedlu Złotym. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na II piętrze w zadbanej kamienicy/ niskim bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Dzierżoniów,dolnośląskie

210 000 zł41 m² 5 121,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości. Przedstawiam Państwu przytulne, dobrze skomunikowane, atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w miejscowości Dzierżoniów, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

165 000 zł29 m² 5 631,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 29,30 m2, położonego na 3 piętrze w kamienicy. Lokal składa się z przestronnego pokoju z dodatkową przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania na wynajem w eleganckiej kamienicy w centrum Dzierżoniowa! Mieszkanie ma 56 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze. Cena najmu 1800 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Tęczowe,Dzierżoniów

285 000 zł48 m² 5 962,34 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

199 000 zł38 m² 5 306,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiam Państwu bardzo ciekawą ofertę mieszkania położonego na osiedlu Błękitnym. Dobrze wykorzystana powierzchnia 37.5 m2, w lokalu, w którym znajdują się dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzegowa

Dzierżoniów Dolny,Dzierżoniów

269 900 zł43 m² 6 272,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Dzierżoniów,dolnośląskie

599 000 zł57 m² 10 484,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe mieszkanie premium gotowe do zamieszkania! Szukasz nowego, stylowego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez żadnych remontów, bez stresu i bez kompromisów? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Błękitne,Dzierżoniów

240 000 zł38 m² 6 263,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 38 m , usytuowanego na 3. piętrze w zadbanym bloku wielorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzegowa

Dzierżoniów Dolny,Dzierżoniów

279 000 zł43 m² 6 483,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-