dowolna

Luksusowe mieszkania Dzierżoniów - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

699 000 zł126 m² 5 569,72 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 125,50 m2, usytuowane na trzecim piętrze w nowym budownictwie na osiedlu w Dzierżoniowie. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

395 000 zł62 m² 6 415,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 61,57 m2, położone na III piętrze w bloku. Świetna lokalizacja! Dzierżoniów, os. Tęczowe! Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Tęczowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

588 500 zł74 m² 7 909,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ładne 3M na Os.Tęczowym+balkon/gotowe/2poziomy Na sprzedaż ładne 2- poziomowe mieszkanie 3 pokojowe na Os.Tęczowym Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku bez windy. Rozkład Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

329 000 zł40 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w willowej części Dzierżoniowa. Okolica bardzo cicha i spokojna. Kamienica po remoncie dachu oraz elewacji. Nowa instalacja gazowa w kamienicy. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

380 000 zł52 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa niższa cena zapraszamy! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Dzierżoniowie na osiedlu Kolorowym. Mieszkanie położone na 1 piętrze. Składa się z - dwóch pokoi,- kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

665 000 zł90 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie z pełną własnością, w cichej i spokojnej dzielnicy miasta. Mieszkanie składa się z przedpokoju, aneksu kuchennego wraz z salonem i kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Tęczowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

589 500 zł74 m² 7 922,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ładne 3pok na Os.Tęczowym+balkon/gotowe! Na sprzedaż ładne 2- poziomowe mieszkanie 3 pokojowe na Os.Tęczowym Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku bez windy. Rozkład Parter: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Błękitne

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pokoju o powierzchni 20 m2, położonego w domu wolnostojącym przy ul. Dzierżoniowskiej, na 1 piętrze, w Bielawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Przedstawiamy ofertę mieszkania do wynajęcia w Dzierżoniowie, mieszczącego się na osiedlu Jasnym. Lokal znajduje się na parterze i składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Tęczowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

595 900 zł74 m² 8 009,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ładne! 3pok na Os.Tęczowym +balkon/gotowe Na sprzedaż ładne 2- poziomowe mieszkanie 3 pokojowe na Os.Tęczowym Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku bez windy. Rozkład Parter: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

699 000 zł134 m² 5 216,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Studio Nieruchomości oferuje na sprzedaż Apartament w centrum Dzierżoniowa o powierzchni 134m2 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w kamienicy - Pełna własność!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

230 000 zł36 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu kawalarkę na osiedlu Różanym w pełni rozkładową na wysokim parterze. Remont lokalu był 7 lat temu. Nieruchomość o powierzchni 36 mkw. Lokal składa się z ; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osiedle Tęczowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

595 950 zł74 m² 8 011,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ładne 3pok na Os.Tęczowym +balkon/gotowe Na sprzedaż ładne 2- poziomowe mieszkanie 3 pokojowe na Os.Tęczowym Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku bez windy. Rozkład Parter: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Tęczowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

599 000 zł74 m² 8 053,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Niższa cena!ładne dwupoziomowe na Os.Tęczowym +balkon Na sprzedaż ładne 2- poziomowe mieszkanie 3 pokojowe na Os.Tęczowym Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku bez windy. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego mieszkania o powierzchni 28m2, położonego na osiedlu Błękitnym, na 3 piętrze, zaledwie 3 min. samochodem od centrum Dzierżoniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osiedle Tęczowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

619 000 zł74 m² 8 323,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ładne dwupoziomowe na Os.Tęczowym +balkon Na sprzedaż ładne 2- poziomowe mieszkanie 3 pokojowe na Os.Tęczowym Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku bez windy. Rozkład Parter: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2, położone na I piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

271 000 zł42 m² 6 498,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiam Państwu mieszkanie, w którym 7 lat temu przeprowadzony został kapitalny remont. Lokal znajduje się na 3 piętrze w bloku na osiedlu Złotym. To funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Różane

Dzierżoniów,dolnośląskie

355 000 zł52 m² 6 862,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,73 m2, usytuowane na 3. piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Różanym przy kościele. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi o powierzchni: 16,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

370 000 zł62 m² 5 929,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 62,40 m2, położonego na parterze w bloku! Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przytulne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 27m , znajdujące się w centrum Dzierzoniowa. Miesięczny czynsz wynosi 1500 zł, do czego należy doliczyć dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

410 000 zł65 m² 6 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 65,70m2 w centrum. Salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, przedpokój z garderobą. Niski czynsz. Możliwa zamiana w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 500 zł52 m² 29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie Doskonałe dla rodziny. Powierzchnia: 51,73 m Pokoje: 3 (salon, 2 sypialnie) Kuchnia: wyremontowana, w pełni wyposażona (piekarnik, płyta grzewcza, lodówka, zmywarka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

219 000 zł28 m² 7 821,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości zaprasza do zakupu luksusowego apartamentu w Centrum Dzierżoniowa! Kawalerka o powierzchni 28m 2 , gotowa do wprowadzenia, wyposażona, położona w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

298 000 zł48 m² 6 234,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 47,80 m2, położone na II piętrze w bloku na os. Tęczowym! Lokal składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osiedle Różane

Dzierżoniów,dolnośląskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie w bloku z 2018r. składa się z salonu z kuchnią, sypialni, garderoby, łazienki, przedpokoju oraz bardzo dużego balkonu( piękny widok na góry). Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

247 000 zł32 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, zlokalizowane w spokojnej okolicy na osiedlu w Dzierżoniowie. Atutem mieszkania jest jego praktyczny rozkład oraz to, że można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Dzierżoniów,dolnośląskie

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem luksusowy apartament w samym centrum Dzierżoniowa. We speak English, german, polish and Italian. 3 pokojowy w pełni rozkładowy apartament zlokalizowany na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

239 000 zł42 m² 5 690,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na II piętrze w zadbanej kamienicy/ niskim bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

280 000 zł48 m² 5 857,74 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

239 000 zł46 m² 5 250,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości przedstawia mieszkanie na sprzedaż w Dzierżoniowie na Osiedlu Różanym. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze i składa się z 2 pokoi , kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 400 zł64 m² 22,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 63,53 m2 na parterze na osiedlu Kolorowym w Dzierżoniowie. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszanie o powierzchni 37 m2, położone na wysokim parterze w budynku 6-rodzinnym! Super lokalizacja! Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Dzierżoniów,dolnośląskie

375 000 zł48 m² 7 878,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż. Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie dopasowane do nowoczesnych standardów i wygodnego funkcjonowania. Z okien widać panoramę miasta wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

235 000 zł36 m² 6 619,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 35,50 m2, położonego na IV piętrze w bloku na os. Tęczowym! Lokal składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

299 000 zł48 m² 6 242,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 47,9 m2, położona na III piętrze, w bloku na os. Jasnym. Lokal składa się trzech pokoi, aneksu kuchennego łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

377 000 zł59 m² 6 411,56 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne mieszkanie o powierzchni 58,80 m2, położone na I piętrze na os. Różanym. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie typu studio o powierzchni ok. 100 m2, położone na I piętrze w zadbanym budynku. Lokal składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sienkiewicza

Dzierżoniów,dolnośląskie

729 000 zł134 m² 5 441,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Apartament o wysokim standardzie w świetnej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

149 000 zł34 m² 4 437,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 33,58 m2. Mieszkanie 2-częściowe- na jednym poziomie znajduje się pokój z antresolą, kuchnia, przedpokój oraz łazienka, natomiast na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij